Limo4us
Nowoursynowska 44c 02-797 Warszawa
Array bartloseo@protonmail.com

Limo4us

Adres i dane kontaktowe
Nowoursynowska 44c
02-797 Warszawa
Mazowieckie
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: http://limo4us.pl/
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

Marzysz o odrobinie luksusu? Chcesz żeby Twój ślub nawiązywał do przeszłości i potrzebujesz klasycznego pojazdu? Z nami spełnisz swoje marzenia i wybierzesz wspaniały samochód który podwiezie Was do ślubnego kobierca. Limo4us dysponuje szeroką gamą pojazdów: 

Rolls Royce Silver Cloud III, Rolls Royce James Young, Austin Princess, Cadillac Eldorado Cabrio, Rolls Royce Wright, Bentley Turbo R, Limuzyna Lincoln, Mercedes W124 Pullman, Mercedes W123 Long oraz Fiat 125p Milicja.

Zadbamy o odpowiednią dekorację na Twoje życzenie, a także o okolicznośćiowe tablice rejestracyjne. nasz kierowca przyjedzie pod Domy Panny i Pana Młodego, a następnie do miejsca uroczystośći ślubnej i do sali weselnej. Nasze samochody można także wypożyczyć na sesję ślubną. Dodatkowo, jeżeli chcecie zagwarantować sobie jeszcze wspanialsze wejście, dla Was możemy zorganizować ekortę złożoną z klasycznych, białych motocykli lub innych pojazdów z oferty. Zagwarantujcie sobie wspaniałe wspomnienia na zawsze razem z Limo4us.

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 8 - 21
Sobota 10 - 21
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę