Dodano 2017-08-03 (komentarzy 0)

Kilka słów o fryzurze ślubnej

Wróć do listy artykułów

Kilka słów o fryzurze ślubnej

Odpowiednia fryzura ślubna, bardzo trudne i wymagające zadanie dla każdej kobiety, szykującej się do najważniejszego dnia w swoim życiu. Sytuację szczególnie utrudnia fakt, że zarówno w Internecie jak i w różnych salonach fryzjerskich można usłyszeć zupełnie odmienne od siebie opinie dotyczące wybory fryzury ślubnej. Co można zrobić by nie zwariować?

Zaufaj komuś kto Cię zna

Mam tu na myśli Twoją fryzjerkę. Prawie każda kobieta ma swój ulubiony salon oraz fryzjerkę czy fryzjera, który idealnie zna jej włosy i jest w stanie stworzyć coś wyjątkowego. Fryzura ślubna to zadanie dla kogoś innego? W porządku, być może tę wyjątkową fryzurę chcesz wykonać w innym miejscu. Ale zawsze możesz skonsultować się ze swoją fryzjerką, która z całą pewnością udzieli Ci wiele korzystnych rad znając dobrze Twoje włosy. Tylko w taki spośób może powstać olśniewająca fryzura ślubna, w której będziesz czuć się pięknie i zjawiskowo. 

Klasyka wciąż na szczycie

Elegancki kok, falująca fryzura w stylu boho. Klasyka gatunku ciągle króluje na ślubach w Polsce. Wystarczy kilka urozmaiceń, aby nadać fryzurze jeszcze piękniejszy wygląd. Chodzi o subtelne ozdoby wpięte we włosy, lub cienki warkoczyk puszczony przy uchu. Jednocześnie ozdoby kwiatowe, zwłaszcza naturalne, wspaniale rozświetlą fryzurę ślubną i nadadzą jej wyjątkowy wygląd. Bardzo dużą popularnością cieszą się warkoczowe sploty połączone z eleganckimi ozdobami. Nie od dziś wiadomo, że wielu panów bardzo przepada za warkoczami u swoich ukochanych. Jeśli chcesz go olśnić przed ołtarzem, taka fryzura ślubna z pewnością jest dla Ciebie stworzona. 

 

 

Komentarze:

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)