Karczma u Macieja
Sady Dolne 5 59-420 Bolków
Array umacieja@karczmaumacieja.pl

Karczma u Macieja

Adres i dane kontaktowe
Sady Dolne 5
59-420 Bolków
cała polska
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: http://www.karczmaumacieja.pl/
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

Naszym głównym celem jest zapewnienie Wam, Drodzy Goście, pełnego zadowolenia z usług świadczonych przez naszą karczmę. Dla nas nie liczą się dudki, ale uśmiech i szczęście Młodej pary oraz ich gości, którzy przybędą do naszego przybytku.

Karczma u Macieja mieści się w Sadach Dolnych nieopodal Bolkowa. To wspaniała, cicha okolica, w której nie tylko będę się Państwo wspaniale bawić, ale także będziecie mieli okazję nieco odpocząć od wszelkich, codziennych trosk. 

Pomożemy zorganizować wspaniałe wesele w tradycyjnym biesiadnym stylu. Zapewnimy Państwu doskonałą kuchnię staropolską, która zachwyci podniebienia wszystkich biesiadników. A później w naszych skromnach prograch zabawa będzie trwała do białego rana!

Więcej informacji na temat Karczmy u Macieja można znaleźć na stronie internetowej. Umieściliśmy tam także zdjęcia, abyście mogli Państwo obejrzeć dokładnie nasz lokal. Serdecznie Was zaprawszamy od naszego przybytku na wspaniałą zabawę!

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 24h/d
Sobota 24h/d
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę