Karczma Polska
Partyzantów 2 39-300 Mielec
Array bartloseo@protonmail.com

Karczma Polska

Adres i dane kontaktowe
Partyzantów 2
39-300 Mielec
Podkarpackie
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: http://www.karczma-polska.pl/
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

W Karczmie Polskiej zorganizowaliśmy już wiele wesel. Każde z nich miało swój indywidualn klimat i atmosferę. Dla nas najważniejsze jest bowiem indywidualne podejście do każdego klienta. Oferujemy Ci wspaniale udekorowane wnętrze idealne do hucznej, polskiej zabawy weselnej. Dbamy także o oczekiwania naszych gości, więc jeżeli chcecie aby chlebem i solą przywitał Was imćpan Zagłoba, a także żeby początek wesela zasygnalizował wystrzał z muszkietów i armat - zrobimy to dla Ciebie!

Każde wesele to wyjątkowe przeżycie, które powinno zostać w pamięci na zawsze. Dlatego też, każdy szczegół musi być zapięty na ostatni guzik. Wspaniałe dekoracje, suto zastawiony stół, a przede wszystkim biesiadny klimat sprzyjający zabawie. To wszystko znajdziecie w Karczmie Polskiej, serdecznie Was zapraszamy w nasze skromne progi! Nasz lokal znajduje się na obrzeżach Mielca przy ulicy Partyzantów 2. 

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 9 - 22
Sobota 12 - 22
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę