Karczma nad Sandelą
Wyzwolenia 4 14-260 Lubawa
Array karczma.sandela@gmail.com

Karczma nad Sandelą

Adres i dane kontaktowe
Wyzwolenia 4
14-260 Lubawa
cała polska
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: http://www.karczmanadsandela.pl/
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

Karczma nad Sandelą mieści się w spokojnej okolicy przy ulicy Wyzwolenia 4 w Lubawie. Nasz lokal oferuja państwu dużą salę konsumpcyjną dla 140 gości, a także mniejszą sale myśliwską. Organizowanie biesiadnych uroczystości okolicznościowych to nasza pasja. Dbamy o to, aby wszyscy goście odwiedzający nasze skromne progi wychodzili zadowoleni, odprężeni i szczęśliwi oraz by mieli ochotę odwiedzić nas jeszcze raz.

Jeżeli marzą Państwu o ludowym i biesiadnym klimacie na swoim weselu, Karczma nad Sandelą to idealne miejsce, które oferuje profesjonalną i przyjazną obsługę, a także rewelacyjną, polską kuchnię, która znajdzie uznanie w kubkach smakowych najwytrawniejszych degustatorów. Zapraszamy Państwa do odwiedzania naszego lokalu lub o kontakt telefoniczny, abyśmy mogli opowiedzieć więcej na temat naszej oferty weselnej. 

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 11 - 19
Sobota 11 - 19
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę