Jutrzenka
Wolności 19 78-220 Tychowo
Array jutrzenka1994@wp.pl

Jutrzenka

Adres i dane kontaktowe
Wolności 19
78-220 Tychowo
Zachodniopomorskie
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: http://www.jutrzenka-tychowo.pl/
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

Nie można opisać słowami jak ważnym dniem jest dzień ślubu. To wyjątkowa chwila, która powinna być niezapomniania. Zapraszamy Państwa, abyście ten dzień spędzili w restauracji i sali balowej Jutrzenka

Z przyjemnością zajmiemy sie organizacją przyjęcia kameralnego dla 50 osób w restauracji, a także dużej imprezy weselnej na 80 osób w sali balowej. Oferujemy profesjonalną obsługę, catering na najwyższym poziomie, a także liczne atrakcje, które podkreślą uroczystość weselną.

Jutrzenka zorganizowała już niejedno wspaniałe wesele. Doświadczenie pozwala nam śwaidczyć nasze usługi na najwyższym poziomie i z troską o zadowolenie każdego gościa. Więcej informacji na temat całej oferty Jutrzenki można znaleźć na naszej stronie internetowej. Z przyjemnością odpowiemy także na wszystkie pytania kierowane zarówno telefonicznie jak i drogą mailową. 

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 11 - 22
Sobota 11 - 24
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę