Jowi Art Dekoracje Ślubne
Łąkowa 33-111 Tarnów
Array bartloseo@protonmail.com

Jowi Art Dekoracje Ślubne

Adres i dane kontaktowe
Łąkowa
33-111 Tarnów
Małopolskie
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: http://jowiart.wixsite.com/jowi-art
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

Jeżeli marzą Państwo o wymarzonym weselu z pięknymi stylowymi dekoracjami, oferta Jowi-Art jest skierowana właśnie do Państwa. Zajmujemy się projektowaniem i przygotowywaniem Dekoracji kościołów, sal weselnych oraz samochodów ślubnych. Specjalizujemy się również w wyjątkowych bukietach ślubnych. które rozświetlają i uzupełniają wspaniały wygląd Panny Młodej w białej sukni. 

Zawsze stawiamy przede wszystkim na jakość. Zależy nam na Państwa zadowoleniu i satysfakcji. Prosimy o kontakt telefoniczny, abyśmy mogli umówić się na spotkanie w naszej pracowni mieszczącej się przy ulicy Łąkowej w Tarnowie. Zapraszamy także na naszą stronę internetową, gdzie mogą Państwo obejrzeć galerię zdjęć z naszymi wyjątkowymi dekoracjami ślubnymi Jowi-Art.

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek Telefon
Sobota Telefon
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę