Dodano 2017-11-14 (komentarzy 0)

Jak zapewnić sobie idealny wygląd na ślubie?

Wróć do listy artykułów

W tym wyjątkowym dniu każdy chce wyglądać doskonale. W końcu będziemy głównymi bohaterami wydarzenia, na którym pojawi się mnóstwo gości. Dodatkowo, prawdziwy ślub podobno można przeżyć tylko raz. Oczywiście mnóstwo ludzi burzy tą teorię i wielokrotnie zawiera związek małżeński, jednak ich zdaniem, kolejne „podejścia” nie mają tej charakterystycznej, zjawiskowej aury. Przeświadczenia, że bierzemy udział w czymś wyjątkowym i niepowtarzalnym.

Jak zadbać o swój wygląd? Przede wszystkim, należy zacząć dużo wcześniej aby mieć szanse uzyskać doskonałe efekty. Ostatni gwizdek to trzy miesiące przed zaplanowanym terminem ślubu. Na pierwszy plan idzie zadbanie o sylwetkę. Panowie powinni zapisać się na siłownię by poćwiczyć nieco nad muskulaturą, jednak nie można przesadzać, szczególnie, gdy garnitur został już zakupiony. Uroczysty ubiór prezentuje się jednak dużo okazalej na zadbanym ciele z zarysowaną sylwetką.

Panie natomiast bardzo często pragną spalić trochę zbędnego tłuszczu z trudno dostępnych miejsc. Do ich dyspozycji pozostaje siłownia, fitness, bieganie, warsztaty taneczne. Apropos tańca, na trzy miesiące przed ślubem powinniście również pomyśleć o zapisaniu się na kurs tańca towarzyskiego. Należy również znaleźć instruktora, który pomoże Wam stworzyć układ taneczny, którego użyjecie w trakcie oficjalnego pierwszego tańca zaczynającego „zabawową” część wesela.

Kolejnym elementem urody jest cera. Nie tylko panie pragną wygładzić i odświeżyć skórę twarzy. Wskazane będą więc maseczki, peelingi oraz zabiegi kosmetyczne w trudniejszych przypadkach zmagania się z cerą trądzikową. W skrajnych sytuacjach rozwiązaniem może być antybiotyk przypisywany przez dermatologa. Jest to jednak ostateczność zważając na wysokie ryzyko występowania skutków ubocznych spowodowanych tak silnym lekiem. Dodatkowo, w myciu twarzy posługujemy się dłońmi. Wszelkie gąbki oraz inne akcesoria higieny mogą zawierać bakterię, a to zwiększa ryzyko pojawienia się wyprysku skórnego, czego na pewno nie chcemy.

Włosy. Szczególnie w przypadku pań, ten element urody jest niezwykle istotny. Dlatego też, w tej sytuacji warto zadbać o kondycję włosów z naturalnymi maseczkami ziołowymi, które regenerują oraz rewitalizują włosy nadając im elastyczność oraz naturalny blask. Mamy również poradę dla panów, których fryzura jest nieco przerzedzona przez pierwsze objawy łysienia. Oczywiście odbudowanie takich braków wymagałoby bardzo kosztownego przeszczepu. Istnieje jednak inny skuteczny sposób, którymi mogą być popularne mikrowłókna. Łączą się one z włosami zagęszczając fryzurę. Są odporne na wiele czynników, znikają dopiero po umyciu głowy.

Innych porad udzieli Wam również fryzjer i kosmetyczka. Pamiętajmy, że odpowiedni salon urody należy zarezerwować kilka miesięcy wcześniej. Panie umawiają się na próbny makijaż i fryzurę aby mieć pewność, że wizja naszych stylistek jest zgodna z naszymi oczekiwaniami. W trakcie wykonywanej pracy będzie czas aby porozmawiać z ekspertami na temat sprawdzonych sposób poprawienia urody w krótkim czasie. 

 

Komentarze:

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)