Dodano 2017-10-04 (komentarzy 0)

Jak przygotować wizytówki do oznaczenia miejsca gości

Wróć do listy artykułów

Coraz więcej osób decyduje się na ustalenie rozmieszczenia gości na sali weselnej. Jest to bardzo pomocne, ponieważ w ten sposób możemy usadowić wszystkich w jak najlepszym miejscu gdzie będzie mógł się jeszcze lepiej bawić. To całkowicie normalne, że dorośli i młode osoby mają nieco odmienne zainteresowania, a dzięki rozmieszczeniu gości będą mieli okazję by poznać nowe osoby i czuć się dobrze w otaczającym gronie. Ważnym kryterium wyboru jest sala weselna, jej kształt oraz wielkość. 

Jednak jak przygotować takie wizytówki? Jest wiele ciekawych pomysłów na zorganizowanie bardzo ładnych wizytówek, które jednocześnie są niedrogie. Warto także dodać jakiś ciekawy akcent do wizytówki, tak aby była ona spersonalizowana. Może to być np. żartobliwy tytuł związany z zainteresowaniami takiej osoby. Spotkałem się ostatnio z takim pomysłem i muszę przyznać, że wywołał on uśmiech wielu gości. Np. „Maciej – król każdej imprezy”, „Kasia – profesor śpiewów weselnych”, „Filip – kronikarz i skryba weselny”.

Oczywiście wymaga to znajomości osób, które przyjdą na wesele. O ile Para Młoda większość osób zna doskonale, to problem może się pojawić przy osobach towarzyszących. Jednak zawsze możemy wykonać dyskretny telefon do przyjaciela/przyjaciółki i dokonać wywiadu zapoznawczego w celu wymyślenia trafnej i humorystycznej wizytówki. Dobry humor na start wesela gwarantowany.

Możemy także skorzystać z innej opcji, a mianowicie tablic rozmieszczenia gości. Jest to ciekawy pomysł, na którym możemy w oryginalny i ozdobny sposób rozrysować układ całej sali i zaznaczyć miejsca z imionami i nazwiskami gości przy stołach. Gdy zdecydujemy się na ten pomysł warto przygotować przynajmniej dwie takie tablice, ponieważ przy weselach na ponad 100 osób przy jednej tablicy mógłby się zrobić duży tłok.

Bardziej kreatywne i oryginalne pomysły? Jest ich bez liku. Np. Kieliszki z naklejoną wizytówką, czy chociażby dwukolorowe znaczniki, gdzie niebieski kolor dotyczyłby panów, a różowy – panie. A może butelki z kwiatami, na których etykieta będzie wskazywać rozmieszczenie miejsc dla sześciu-ośmiu najbliższych krzeseł? Przygotowanie wizytówek wcale nie musi być nudne i ograniczone do karteczki z imieniem i nazwiskiem. Pomysły są nieograniczone.

 

Komentarze:

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę