Dodano 2017-06-29 (komentarzy 0)

Inspirujące pomysły na zaręczyny

Wróć do listy artykułów

Zaręczyny są bardzo ważnym wydarzeniem w życiu każdej kochającej się pary, która myśli o tym, żeby zalegalizować swój związek. Pomysłów na niebanalne zaręczyny jest mnóstwo. Wiele zależy od tego jacy są przyszli narzeczeni, czym się interesują oraz jakie mają podejście do tradycji. 

Tradycyjnie nie znaczy źle

Najbardziej popularne są nadal zaręczyny klasyczne. Mężczyzna zaprasza kobietę na romantyczną kolację. Po zakończonym posiłku wyciąga kwiaty i pierścionek, wygłasza magiczną formułę o miłości i wspólnym życiu. Jest to bez wątpienia romantyczny sposób na to żeby oświadczyć się kobiecie i cieszyć się okresem narzeczeństwa. Dodatkowo można umówić się z obsługą restauracji i zapewnić sobie podkład muzyczny grany na żywo na skrzypcach, pierścionek w kieliszku szampana, który zostanie podany pod koniec jedzenia czy chociażby pierścionek umieszczony w deserze. Istnieje również bardzo dużo pomysłów, które są bardziej oryginalne oraz zaskakujące. 

Zaręczyny w trakcie meczu lub w balonie

W Stanach Zjednoczonych bardzo popularne są zaręczyny w trakcie meczów futbolu amerykańskiego czy ligi hokejowej. W takich sytuacjach mężczyźni organizują wraz z właścicielem obiektu nakierowanie kamery na parę kochających się ludzi. W tym czasie mężczyzna oświadcza się kobiecie. Jest to bez wątpienia bardzo zaskakujący sposób na oświadczyny. Ponadto obecność tak dużej liczby osób sprawia, że kobiecie trudniej odmówić (chociaż sytuacje takie się zdarzały). Podobnym pomysłem może być również pobyt w kinie, w trakcie którego film na chwilę zostaje zatrzymany i pojawia się komunikat o ważnym wydarzeniu a następnie mężczyzna klęka przed partnerką i oświadcza się. Pozytywna odpowiedź bez wątpienia wywoła burzę oklasków na sali. 

Kolejnym sposobem na niebanalne zaręczyny mogą być podróże niecodziennymi pojazdami. Zimą może to być kulig w saniach ciągniętych przez konie, latem może to być lot balonem lub dla osób lubiących większe prędkości widokowy lot samolotem nad miastem. W trakcie takiej przejażdżki lub lotu można delektować się szampanem i zapytać przyszłą narzeczoną o wspólne spędzenie życia po ślubie. 

Na rozbudzenie

Czasami zdarza się, że nie mamy większych możliwości finansowych, brakuje nam czasu na to żeby się gdzieś wybrać, pracujemy dużo i nie mamy sposobności żeby wyjść na romantyczną kolację. Jeżeli jednak mieszkamy razem możemy sprawić, że nasza przyszła narzeczona będzie mile zaskoczona po obudzeniu. Wystarczy trochę przygotowań dzień wcześniej i ciche poruszanie się oraz twardy sen partnerki. W momencie kiedy mężczyzna się obudzi nakłada pierścionek na palec śpiącej kobiety i wstaje żeby przygotować śniadanie, które przynosi do łóżka. Kobieta, która się budzi od razu wyczuje, że na jednym z jej palców znajduje się coś dodatkowego. Po podaniu śniadania można od razu oświadczyć się i czekać na ewentualną reakcję.

Pomysły na zaręczyny przedstawione powyżej mogą być zalążkiem do przygotowania czegoś inspirującego i zaskakującego. W zależności od tego jaka jet przyszła para narzeczonych sposób oświadczania się może przybierać różne formy. Dla osób spokojnych wystarczy spacer, kolacja lub śniadanie. Dla bardziej spontanicznych i energicznych lepsze będzie kino, mecz czy lot samolotem.

 

Komentarze:

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)