Dodano 2017-10-05 (komentarzy 0)

Idealny prezent na trzecią rocznicę ślubu

Wróć do listy artykułów

Dziś przechodzimy do kolejnej, trzeciej już rocznicy ślubu i pomysłów na idealny prezent, jaki możemy wręczyć z tej właśnie okazji. Trzecią rocznicę nazywamy skórzaną i trzeba przyznać, że z tej okazji mamy do wyboru wiele ciekawych pomysłów, o których dzisiaj opowiemy.

Najpierw zajmijmy się pomysłami na prezent, które będą odpowiednie zarówno dla męża jak i dla żony. Takim rozwiązaniem z całą pewnością będzie skórzany, elegancki portfel. W nim nie może oczywiście zabraknąć jakichś drobnych upominków od siebie. Na przykład wspólnego zdjęcia oraz krótkiego liściku, w których napiszemy kilka słów po trzech wspólnie spędzonych latach.

Uniwersalnym prezentem będzie także dodatek do garderoby czyli skórzany pasek. Dwa powyższe prezenty należą do czołówki prezentów dla obu stron i są bardzo chętnie wybierane. Teraz przyjdziemy do nieco rzadszych rozwiązań. Skórzana część garderoby zawsze jest pomysłem trafionym. Mogą to być buty, rękawiczki czy chociażby skórzana kurtka, jeżeli wiemy, że druga osoba gustuje w takich ubraniach i z przyjemnością będzie nosić taki prezent.

Teraz natomiast dokonamy rozgałęzienia na prezenty męskie i kobiece. Tutaj dużo łatwiej mają mężczyźni, którzy mogą wybrać skórzaną torebkę. Jednakże ostrożnie! Torebka to bardzo ważny dodatek każdej kobiety. Wybór takiej, która spodoba się małżonce może być niezwykle trudny, dlatego też, ten pomysł warto wykorzystać gdy wiemy, jakie konkretne torebki podobają się żonie. Jeżeli nie mamy pojęcia, łatwiej będzie zabrać wybrankę na zakupy aby sama wybrała odpowiedni model, który się jej podoba. Oczywiście, kto powiedział, że musimy coś kupować? W końcu prezent na skórzaną rocznicę ślubu może być związany ze skórą wybranki. W tym przypadku proponujemy wykupienie relaksacyjnych zabiegów w gabinecie SPA, które na pewno spodobają się żonie.

W przypadku mężczyzn jest nieco trudniej. Jednakże, kreatywny pomysł może odnosić się do zainteresowań. Jeżeli mąż jest wielbicielem filmów akcji i interesuje się bronią palną, zawsze możemy zakupić replikę asg lub wiatrówkę w skórzanej kaburze. Drobnym upominkiem może być także skórzany brelok, który doczepi do kluczyków samochodowych. Pomysłem nieco odbiegającym od tematyki, a jedynie nawiązującym do terminu „skórzana”, może być zakupienie karnetu na przejażdżkę sportowym autem po torze wyścigowym. Oczywiście w skórzanych fotelach.

 

 

Komentarze:

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę