Dodano 2017-10-27 (komentarzy 0)

Idealny prezent na czwartą rocznicę ślubu

Wróć do listy artykułów

Cztery wspólne lata minęły jak jeden dzień. Nadchodzi Wasza czwarta rocznica ślubu, a Wy zastanawiacie się jaki prezent wybrać. No cóż, w tym przypadku zdecydowanie prostsze zadanie mają mężczyźni. Dlaczego? Wystarczy podać samą nazwą czwartej rocznicy… Kwiatowa lub owocowa. I wszystko jasne. Wystarczy zachwycający bukiet czerwonych róż, aby zadowolić małżonkę i być w zgodzie z tradycją. Jednak, co mogą w tej sytuacji zrobić panie dla swoich mężów?

O ile panowie z całą pewnością w większości zdecydują się na olśniewający bukiet kwiatów, o tyle kobiety nie wręczą raczej swoim mężom kwiatów. No cóż, zdecydowana większość panów takich prezentów po prostu nie preferuje. Głównie dlatego, że płeć męska często wiąże się z praktycznością i pragmatyzmem. A zatem, prezent, który wyłącznie pięknie wygląda, rzadko kiedy spełnia oczekiwania mężczyzn. Tu trzeba wymyślić coś innego!

Kosz owoców? No cóż, to owoce w odróżnieniu od kwiatów przynajmniej można zjeść. Jednak, prezent ten będzie dobry dla panów, który preferują zdrowy tryb życia, a owoce i warzywa stanowią najważniejszą część ich diety. Wtedy można sporządzić bardzo ciekawy zestaw z rzadkich owoców, tak aby wykazać się oryginalnością, a także dać mężczyźnie szanse spróbowania nowych smaków bardziej egzotycznych owoców, które nie jemy na co dzień.

Kolejnym pomysłem dla pań jest uroczysta kolacja, na której podamy nieco inne owoce. A mianowicie… owoce morza! Musimy się jednak zdecydować na mniej ryzykowne danie, ponieważ jak wiemy, jest to część kuchni, w której nie gustują wszystkie osoby. Jednak bez problemu powinniśmy znaleźć przepis na niezwykle smaczne krewetki, które znajdą uznanie wielu smakoszy. Do tego zaserwujemy na stół przepyszne i gustowne wino…

A skoro przy winie już jesteśmy, podajemy ostatni i sprawdzony pomysł prezentu zarówno dla pań jak i panów. Alkohol! W końcu mnóstwo gatunków trunków jest wytwarzanych na bazie owoców! Wina, nalewki, koniak, szampan, brandy… Wymieniać można bez końca. Dlatego też, na czwartą rocznicę ślubu jest to wręcz idealny prezent, który może stanowić dodatek do kolacji. Elegancki trunek sprawdzi się również jako doskonały element Waszego wspólnego barku!

 

Komentarze:

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)