Hotel i Restauracja Magnat
Mostki 41a 26-130 Suchedniów
Array bartloseo@protonmail.com

Hotel i Restauracja Magnat

Adres i dane kontaktowe
Mostki 41a
26-130 Suchedniów
Świętokrzyskie
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: http://magnatmostki.pl/
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

Hotel Restauracja Magnat mieści się nad zalewem Żarnówka w okolicy Sieradowickiego Parku Krajobrazowego. W tym miejscu zorganizują Państwo niezwykle wytworne wesele, które zachwyci wszystkich gości. Dysponujemy przestronną salą balową przeznaczoną dla dużych imprez, a także kameralną salkę idealną na przyjęcia w gronie rodziny i przyjaciół. Ponadto, zapewnimy Państwu 9 komfortowych pokoi z łazienkami. Dla wygody gości przygotowaliśmy także monitorowany parking. 

Chcemy abyście poczuli się Państwo w naszym dworku wyjątkowo komfortowo i wygodnie. Mamy nadzieję, że ta wspaniała okolica sprawi, że nie tylko świetnie wybawicie się przy radosnej muzyce, ale także odpoczniecie na łonie natury. Z całą pewnościa zachowacie przepiękne wspomnienia o Magnacie i któregoś dnia zechcecie tu wrócić by jeszcze raz delektować się tą błogą okolicą i naszą wytworną kuchnią. Serdecznie zapraszamy!

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 12 - 22
Sobota 12 - 22
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę