Hotel Apollo
Kąpielowa 11 76-153 Darłowo
Array wesela.apollo@gmail.com

Hotel Apollo

Adres i dane kontaktowe
Kąpielowa 11
76-153 Darłowo
Zachodniopomorskie
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: http://www.hotelapollo.pl/
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

Hotel Apollo to ponad 200 lat tradycji w organizacji wystawnych, eleganckich wesel. Ta bogata historia motywuje nas do dalszej pracy nad ciągłym doskonaleniem oferty weselnej z myślą o wszystkich potrzebach i oczekiwaniach naszych gości. Oferujemy organizację niezapomnianej uroczystości weselnej z licznymi atrakcjami oraz wspaniałą kuchnią. Co więcej, nasz hotel pomoże w zorganizowaniu plenerowego ślubu nad brzegiem Morza.

Współpracujemy z firmami dekoratorskimi, kamerzystami, fotografami ślubnymi, zespołami muzycznymi, kwiaciarniami. W trosce o Wasz czas pomożemy zapiąć wszystko na ostatni guzik. Do licznych atrakcji weselnych należą: szwedzkie stoły pełne przekąsek, stragany rybne, stoły wiejskie, fontanny czekoladowe oraz alkoholowe, a także poncz na kubańskim rumie. 

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia strony internetowej Hotelu Apollo gdzie można zapoznać się ze szczegołową ofertą, karta dań, oraz opiniami nowożeńców oraz gości, którzy uczestniczyli w uroczystości ślubnej organizowanej w tym miejscu.

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 0:00 - 24:00
Sobota 0:00 - 24:00
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)