Hotel Apollo
Kąpielowa 11 76-153 Darłowo
Array wesela.apollo@gmail.com

Hotel Apollo

Adres i dane kontaktowe
Kąpielowa 11
76-153 Darłowo
Zachodniopomorskie
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: http://www.hotelapollo.pl/
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

Hotel Apollo to ponad 200 lat tradycji w organizacji wystawnych, eleganckich wesel. Ta bogata historia motywuje nas do dalszej pracy nad ciągłym doskonaleniem oferty weselnej z myślą o wszystkich potrzebach i oczekiwaniach naszych gości. Oferujemy organizację niezapomnianej uroczystości weselnej z licznymi atrakcjami oraz wspaniałą kuchnią. Co więcej, nasz hotel pomoże w zorganizowaniu plenerowego ślubu nad brzegiem Morza.

Współpracujemy z firmami dekoratorskimi, kamerzystami, fotografami ślubnymi, zespołami muzycznymi, kwiaciarniami. W trosce o Wasz czas pomożemy zapiąć wszystko na ostatni guzik. Do licznych atrakcji weselnych należą: szwedzkie stoły pełne przekąsek, stragany rybne, stoły wiejskie, fontanny czekoladowe oraz alkoholowe, a także poncz na kubańskim rumie. 

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia strony internetowej Hotelu Apollo gdzie można zapoznać się ze szczegołową ofertą, karta dań, oraz opiniami nowożeńców oraz gości, którzy uczestniczyli w uroczystości ślubnej organizowanej w tym miejscu.

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 0:00 - 24:00
Sobota 0:00 - 24:00
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę