Fotograf Ślubny Obrycki
Kazańska 17 18-400 Łomża
Array kontakt@obrycki.eu

Fotograf Ślubny Obrycki

Adres i dane kontaktowe
Kazańska 17
18-400 Łomża
Podlaskie
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: http://obrycki.eu/
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

Fotograf Ślubny, Mariusz Obrycki to najlepszy mozliwy wybór. To gwarancja wspaniałej jakości, artystycznych zdjęć, które powstaną po to by w przyszłości opowiadać wyjątkową historię Państwa Ślubu. 

Mają Państwo gwarancję indywidualnego podejścia i uwzględnia wszelkich uwag oraz potrzeb. Fotografia Ślubna to pasja i sztuka, ponieważ na zdjęciach uwiecznić należy te wspaniałe emocje gości, a także miłość Pary Młodej. 

Mariusz Obrycki to fotograf z długoletnim doświadczeniem, wyposażony w profesjonalny sprzęt i bardzo bogate portfolio, które mogą Państwo obejrzeć na stronie internetowej. Zapraszamy do zakładu mieszczącego się w Łomży przy ulicy Kazańskiej 17. 

Niech wspomnienia tego wspaniałego dnia przetrwają na wieki!

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 8:00 - 20:00
Sobota zamknięte
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę