Fotograf Ślubny Fotokunek
Karpacka 39A 85-001 Bydgoszcz
Array bartloseo@protonmail.com

Fotograf Ślubny Fotokunek

Adres i dane kontaktowe
Karpacka 39A
85-001 Bydgoszcz
Kujawskopomorskie
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: http://www.fotokunek.pl/
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

Fotografia Ślubna to zajęcie niezwykle odpowiedzialne i pasjonujące. Fotograf jest w końcu odpowiedzialny za to, jaką pamiątkę z tego wyjątkowego dnia otrzyma Para Młoda. Aby zadbać o odpowiednią jakość usług, fotograf wciąż musi dążyć do perfekcji, poznawać nowe techniki oraz być na bieżąco z nowinkami technologicznymi. To wszystko zapewnia Ci firma Fotokunek, która z przyjemnością zajmie się stworzeniem niezwykłej i pięknej pamiątki ze ślubu i wesela. 

Jednocześnie, pragniemy aby nasza współpraca z Parą Młoda zawsze odbywała się w przyjaznej i sympatycznej atmosferze. To jedno z zadań fotografa ślubnego, który tego dnia u boku Pary Młodej spędza dużo czasu. Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą naszej firmy, prosimy o konrakt telefoniczny. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, a także opowiemy więcej na temat naszej pracy. 

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek Kontakt Tel.
Sobota Kontakt Tel.
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę