Fotograf ślubny - Adam Wołosz
Łowicka 1 82-300 Elbląg
Array adam@wolosz.pl

Fotograf ślubny - Adam Wołosz

Adres i dane kontaktowe
Łowicka 1
82-300 Elbląg
Warmińsko-mazurskie
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: http://wolosz.pl/
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

Rola fotografa ślubnego to zadanie wyjątkowo odpowiedzialne i trudne. W tym szczególnym dniu jest wiele chwil, które powinny zostać uwiecznione na zdjęciu. Fotograf musi być ciągle czujny i obserwować nie tylko Parę Młodą, ale także wszystkich gości. Zdjęcia będą wspaniałą pamiątką, do której będziecie wracać niejedokrotnie po latach.

Fotograf ślubny Adam Wołosz zadba aby pamiątka ta była niesamowitą historią opowiedzianą na zdjęciach z Waszego ślubu i wesela. Najwyższa jakość zdjęć gwarantowana dzięki profesjonalnemu sprzętowi. Oferujemy także niezapomnianą sesję ślubną, która pozwoli Wam ujrzeć siebie we wspaniałych kreacjach na tle ważnych dla Was miejsce. 

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00
Sobota zamknięte
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę