Dodano 2017-09-06 (komentarzy 0)

Filmowanie swojego ślubu i wesela dronem

Wróć do listy artykułów

Drony to niewielkie, bezzałogowe statki powietrzne, które w ostatni latach na świecie robią prawdziwa furorę. Jeszcze do niedawna, drony w dużej mierze wyparły latawce, które zdarzało się spotkać w rękach dzieci. Jednakże od września 2016 roku, pilotowanie drona nad terenem zabudowanym wymaga już odpowiednich licencji, tak aby ograniczyć ryzyko nieszczęśliwych wypadków, które mogą się zdarzyć w trakcie awarii drona.

Licencja na pilotowanie drona stała się przepustką do otworzenia własnego biznesu, który zajmuje się właśnie świadczeniem usług związanych z nagrywaniem obrazu z lotu ptaka. To znalazło również wielkie uznanie w trendach ślubnych, coraz większa liczba Par Młodych chce zafundować sobie wspaniałe ujęcie z powietrza gdy wychodzą z kościoła, a nad ich głowami goście sypią ryż. Jest to wyjątkowo widowiskowe i stanowi bardzo oryginalną i niezwykłą pamiątkę.

Jak wygląda wideofilmowanie dronem z powietrza? Operator wybiera najlepsze miejsce, z którego może obserwować drona w powietrzu i wylatuje na pojedynczy kurs, który trwa od 15 do 25 minut w zależności od pojemności baterii w dronie. W tym momencie wszystkie te niezwykłe momenty, w których znajdujecie się przed kościołem i odbieracie życzenia od gości, a następnie wsiadanie do pojazdu ślubnego. Następnie, operator może nam towarzyszyć także na weselu, wszystko zależy od naszych oczekiwań.

Pojedynczy wylot dronem na te kilkanaście minut to koszt kilkuset złotych. Co otrzymujemy w zamian? Film oraz zdjęcia w najwyższej jakości, a przede wszystkim w niezwykłych ujęciach, które prezentują Wasz ślub z lotu ptaka. Usługa wideofilmowania za pomocą drona stała się w Polsce bardzo popularna już kilka lat temu. Teraz jednak, ceny za taką usługę stały się wyższe, a to konsekwencja zmian prawnych, który wymagają od operatora odpowiedniej licencji. 

 

Komentarze:

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę