Emil Cabaj Fotografia
Peowiaków 80 22-400 Zamość
Array kontakt@emilcabaj.pl

Emil Cabaj Fotografia

Adres i dane kontaktowe
Peowiaków 80
22-400 Zamość
Lubelskie
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: https://emilcabaj.pl/
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

Fotograf ślubny to osoba, która spędza z Parą Młodą bardzo dużo czasu uwieczniając na zdjęciach nie tylko ślub i wesele, ale także wszystkie przygotowania do tej wspaniałej chwili. Dlatego też, jego obowiązkiem jest zadbać o pozytywną i przyjazną atmosferę, która nie krępowałaby Pańtwa Młodych. 

Fotograf ślubny Emil Cabaj to właściwa osoba, która dba nie tylko o piękne i niezapomniane zdjęcia, ale także o wspaniałą atmosferę w trakcie współpracy. To również gwarancja najlepszego sprzętu, który zapewni zdjęciom odpowiednią jakość. W celu zdobycia szczegółowych informacji, a także sprawdzenia dorobku fotografa Emila Cabaja, zapraszamy na stronę internetową podaną powyżej. 

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 10 - 18
Sobota zamknięte
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę