ELIS Suknie Ślubne
Krakowska 41a 45-018 Opole
Array bartloseo@protonmail.com

ELIS Suknie Ślubne

Adres i dane kontaktowe
Krakowska 41a
45-018 Opole
Opolskie
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: http://elis-suknie.pl/
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

Wiemy jak istotny jest dla Ciebie wybór wyjątkowej sukni ślubnej. Naszą misją jest sprawić, aby każda klientka, która przyjdzie do naszego salonu, czuła się tutaj doceniona w przyjaznej atmosferze tworzonej przez naszych konsultantów, którzy wysłuchają Twoich oczekiwań i zrobią wszystko aby je spełnić. Mamy bardzo bogatą kolekcję sukni ślubnych w różnych fasonach i z całą pewnością znadziemy tę jedyną suknię, która stworzy z Tobą przepiękną, współgrającą całość. 

Pragniemy, abyś na ślubnym kobiercu emanowała kobiecością, elegancją i stylem. Aby Twój wybranek oniemiał z zachwytu gdy tylko Cię zobaczy. Salon Sukni Ślubnych Elis znajduje się w Opolu przy ulicy Krakowskiej 41a. Nasz drugi lokal mieści się w Nysie na ulicy Rynek 11. Do salonu w Opolu zapraszamy od 10 od 17 w dni powszednie i 10 do 13 w soboty. Salon w Nysie jest czynny o godzinę dłużej. Serdecznie zapraszamy!

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 10 - 17
Sobota 10 - 13
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę