Dodano 2017-09-15 (komentarzy 0)

Dzieci na weselu – jak to połączyć?

Wróć do listy artykułów

Głośna muzyka, alkohol, dużo ludzi. Można odnieść nieodparte wrażenie, że to trzy czynniki, które są wystarczającymi argumentami, aby goście zostawili małe dziecko pod dobrą opieką, a samemu wyruszyli na huczną, weselną zabawę. Jednakże, nie wszyscy mają możliwość pozostawienia dziecka pod opieką innej dorosłej osoby, lub też po prostu nie chcą tego robić, jeżeli dzieckiem nie może zająć się zaufany przyjaciel bądź ktoś z rodziny.

Istnieją jednak sposoby, które pozwalają znaleźć dobre wyjście z sytuacji, które pozwoli dzieciom dobrze spędzić czas na weselu, a rodzicom świetnie się bawić. Pierwszą z opcji jest wybór domu weselnego, który oferuje nam pomoc opiekunki i animatora, który zajmie się grupą dzieci i zagospodaruje czas, tak aby najmłodsi również bawili się świetnie. Jeżeli dom weselny nie dysponuje taką osobą, można ją wynająć z firmy zewnętrznej.

Jeżeli Para Młoda decyduje się na organizowanie wesela, na którym będą małe dzieci, dobrze jest wybrać komfortowe miejsce, w którym rodzice będą mieli okazje odpocząć i nie martwić się o to, co dzieje się z dziećmi. Ruchliwa ulica, a także jezioro bądź rzeka nieopodal ośrodka nie jest najlepszym rozwiązaniem. Warto jednak wybrać zaciszne miejsce, w którym jest dużo miejsca na zabawę oraz plac zabaw. Dodatkowo warto zadbać o kilka gier planszowych i miejsce, przy których dzieci będą mogły zająć się swoim światem.

Warte podkreślenia jest również to, że jeżeli już decydujemy się zapraszać rodziców z dziećmi, to musimy zadbać o to, aby na weselu było przynajmniej czwórka, piątka najmłodszych, która będzie bawić się w swoim gronie. Obecność dzieci wiąże się także z koniecznością odpowiedniego dostosowania menu dla młodych gości oraz zadbania o jakiś kącik, gdzie będą soki, napoje oraz słodycze dla dzieci. W końcu w tym szczególnym dniu, każdy musi być uśmiechnięty i szczęśliwi. Zarówno rodzice, którzy będą chcieli spędzić ze sobą wspaniały czas, a także dzieci, które znajdą się na imprezie z tak dużą liczbą dorosłych osób. 

 

Komentarze:

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę