Dworek pod Jemiołą
Męczenników Oświęcimskich 115 43-229 Ćwiklice
Array bartloseo@protonmail.com

Dworek pod Jemiołą

Adres i dane kontaktowe
Męczenników Oświęcimskich 115
43-229 Ćwiklice
Śląskie
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: http://www.podjemiola.pl/
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

Nasz Dworek pod Jemiołą mieści się pośród pachnących lasów w spokojnej okolicy. To niezwykłe i urokliwe miejsce, w którym każde wesele ma swój niepowtarzalny smak. Miejsce to potrafi oczarować każdego i sprawić, że pragnie się tutaj wrócić. Dysponujemy ogromną, komfortową salą dla 400 osób. Jednakże, jeżeli Państwa wesele zaplanowane na mniejszą liczbę gości, proszę się nie martwić, odpowiowiednio przygotujemy salę i stworzymy większą przestrzeń dla hucznej, weselnej zabawy.

Każde wesele do nas oddzielne wyzwanie, do którego podchodzimy z dużą pieczałowitością. Każdy gość jest dla nas bardzo ważny, ponieważ jego zadowolenie wystawia opinie temu miejscu. Gwarantujemy, że dołożymy wszelki starań, aby Państwa wesele w tym miejscu było naprawdę niezapomniane. Zapraszamy na naszą stronę internetową, jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat Dworku pod Jemiołą. 

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 10:00 - 21:00
Sobota 10:00 - 21:00
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę