Dworek Kurowski
Kurów 12 72-001 Kurów
Array info@dworekkurowski.pl

Dworek Kurowski

Adres i dane kontaktowe
Kurów 12
72-001 Kurów
Zachodniopomorskie
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: http://dworekkurowski.pl/
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

Ślub to jedyny taki dzień w Twoim życiu, który wymaga specjalnej oprawy i radosnego świętowania w specjalnym miejscu. Dworek Kurowski to idealne miejsce na zorganizowanie wesela. Oferujemy przestronną salę weselną dla 80 osób, profesjonalną obsługę kelnerską, wykwitne menu, a także noclegi w przytulnych i wygodnych pokojach. Nasz ośrodek jest położony w urokliwej okolicy otocznej zielenią.

Nasz przestronny ogród jest również wspaniałym miejscem na zorganizowanie plenerowej uroczystości ślubnej, na którą decyduje się coraz większa liczba par. Zapewniamy odpowiedni aranż i namiot ślubny. Dworek Kurowski to odpowiednie miejsce na zorganizowanie także innych uroczystości takich jak: chrzciny, komunie, rocznice, imprezy intergracyjne oraz okolicznościowe. Serdecznie zapraszamy!

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 10 - 22
Sobota 10 - 24
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę