Dwór w Jabłoniowym Sadzie
Grzymałów 10 32-218 Słaboszów
Array bartloseo@protonmail.com

Dwór w Jabłoniowym Sadzie

Adres i dane kontaktowe
Grzymałów 10
32-218 Słaboszów
Małopolskie
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: http://www.dwor-grzymalow.pl/
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

Wspaniała lokalizacja Dworu w Grzymałowie sprawia, że Państwa wesele będzie wspaniałą okazją aby goście mogli wypocząć od codziennych trosk. Organizujemy ceremonie zaślubin pośród urokliwej zieleni w naszym ogrodzie, a także zjawiskowe uroczystości weselne, zarówno wewnątrz, w komfortowej sali dla 120 gości, jak również na zewnątrz w ciepłe letnie dni pod namiotem weselnym.

Zawsze dbamy o indywidualne potrzeby wszystkich gości. Naszą ofertę zawsze dostosujemy do Państwa oczekiwań. W wyjątkowym Jabłoniowym Sadzie, zakosztujecie Państwo znakomitej kuchni regionalnej, a także dań grillowanych w okresie wiosennym i letnim. Mamy nadzieję, że czas spędzony w naszym dworze sprawi, że wszyscy goście będą szczęśliwi i zawsze ciepło będą wspominać pobyt w Dworze Grzymałów. Serdecznie Państwa zapraszamy!

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek Kontakt tel.
Sobota Kontakt tel.
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę