Dwór Markus
Lipnik 27-540 Lipnik
Array bartloseo@protonmail.com

Dwór Markus

Adres i dane kontaktowe
Lipnik
27-540 Lipnik
Świętokrzyskie
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: http://www.dworek-markus.hekko.pl/
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

W Dworze Markus już od wielu lat zajmujemy się organizacją wesel. To bardzo odpowiedzialne zadanie, ponieważ na naszych barkach spoczywa odpowiedzialność za pełne zadowolenie wszystkich naszych gości. Dlatego też, dokładamy wszelkich starań, aby każde wesele organizowane w naszym ośrodku miało swój indywidualny charakter i było w pełni dostosowane do potrzeb naszych klientów zarówno wystrojem jak wspaniałą kartą dań, którą uraczymy Was na przyjęciu. 

Dwór Markus dysponuje wielką salą bankietową dla 300 osób, która zawsze jest elegancko udekurowana i przygotowana na przybycie gości. Do sali bankietowej przylega sala taneczna, na której zawsze trwa wspaniała zabawa. Mamy nadzieję, że Wasze wesele urządzone w naszym ośrodku będzie obfitowało w same cudowne wspomnienia. 

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek Kontakt tel.
Sobota Kontakt tel.
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę