Dodano 2017-08-31 (komentarzy 0)

Drobny upominek dla gości zawsze wskazany

Wróć do listy artykułów

Goście przybywają na Wasze wesele by świętować ten szczególny dla Was dzień, a przy okazji przy wspaniałej zabawie oderwać się od trosk i trudów dnia codziennego. Zawsze towarzyszą im prezenty, którymi chcą Was obdarować na nowej drodze życia. Niepisaną zasadą jest chociaż trochę odwzajemnić ten miły gest i również wręczyć gościom jakiś miły, niedrogi upominek.

Pomysłów nie brakuje. Musi być to coś niewielkiego, a także oryginalnego i nawiązującego bezpośrednio do Waszego ślubu. Tak, ażeby upominek ten był ładną pamiątką, która będzie przypominać gościom o wspaniałej zabawie na Waszym weselu i wzbudzać pozytywne wspomnienia do tej szczególnej chwili. Jednocześnie, upominki te nie mogą być zbyt drogie, bo budżet Państwa Młodych w tym okresie jest mocno skurczony.

A zatem, drobnym upominkiem dla gości mogą być magnesy z artystycznym nadrukiem, zdobione karty ze spersonalizowanymi podziękowaniami, urocze pudełeczka, breloczki, a także niewielkie gadżety opakowane w woreczek z organzy. Ważne jest jednak to, aby upominek zawierał szczere podziękowania, które wyrażą ile znaczyła dla Was obecność rodziny, bliskich i przyjaciół. Głównym celem wręczana upominków gościom jest to, aby poczuli się oni docenieni i ważni.

A skoro nie możemy przeznaczyć na prezenty dużych sum, liczy się oryginalność, nieszablonowość i szczerość przekazu. Pomysłów jest bez liku i znajdziemy pośród nich: mydełka w kształcie serca, zawieszki aniołów, ozdobne świece. Nie ma żadnych ograniczeń, wszystko zależy od Waszej pomysłowości oraz przekazu, jaki chcecie umieścić na podziękowaniu dla swoich gości. 

 

Komentarze:

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę