Dodano 2017-08-31 (komentarzy 0)

Drobny upominek dla gości zawsze wskazany

Wróć do listy artykułów

Goście przybywają na Wasze wesele by świętować ten szczególny dla Was dzień, a przy okazji przy wspaniałej zabawie oderwać się od trosk i trudów dnia codziennego. Zawsze towarzyszą im prezenty, którymi chcą Was obdarować na nowej drodze życia. Niepisaną zasadą jest chociaż trochę odwzajemnić ten miły gest i również wręczyć gościom jakiś miły, niedrogi upominek.

Pomysłów nie brakuje. Musi być to coś niewielkiego, a także oryginalnego i nawiązującego bezpośrednio do Waszego ślubu. Tak, ażeby upominek ten był ładną pamiątką, która będzie przypominać gościom o wspaniałej zabawie na Waszym weselu i wzbudzać pozytywne wspomnienia do tej szczególnej chwili. Jednocześnie, upominki te nie mogą być zbyt drogie, bo budżet Państwa Młodych w tym okresie jest mocno skurczony.

A zatem, drobnym upominkiem dla gości mogą być magnesy z artystycznym nadrukiem, zdobione karty ze spersonalizowanymi podziękowaniami, urocze pudełeczka, breloczki, a także niewielkie gadżety opakowane w woreczek z organzy. Ważne jest jednak to, aby upominek zawierał szczere podziękowania, które wyrażą ile znaczyła dla Was obecność rodziny, bliskich i przyjaciół. Głównym celem wręczana upominków gościom jest to, aby poczuli się oni docenieni i ważni.

A skoro nie możemy przeznaczyć na prezenty dużych sum, liczy się oryginalność, nieszablonowość i szczerość przekazu. Pomysłów jest bez liku i znajdziemy pośród nich: mydełka w kształcie serca, zawieszki aniołów, ozdobne świece. Nie ma żadnych ograniczeń, wszystko zależy od Waszej pomysłowości oraz przekazu, jaki chcecie umieścić na podziękowaniu dla swoich gości. 

 

Komentarze:

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)