Dom Weselny Zakątek
Wrocieryż 28-411 Michałów
Array bartloseo@protonmail.com

Dom Weselny Zakątek

Adres i dane kontaktowe
Wrocieryż
28-411 Michałów
Świętokrzyskie
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: http://www.domweselnyzakatek.pl/pl/
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

Dom Weselny Zakątek mieści się w urokliwej okolicy Michałowa, nad brzegiem Mierzawy. Zaoferujemy Państwu znakomitą zabawę pośród tej pięknej okolicy. Dysponujemy bardzo przestronną i elegancką salą weselną dla ponad 200 gości. Ponadto obok znajduje się również nasz hotel, w którym w komfortowym warunkach przenocujemy blisko 50 gości. Oczywiście Para Młoda w prezencie od Domu Weselnego Zakątek otrzyma luksusowy apartament. 

Możemy się także pochwalić doskonałą kuchnią w postaci wytwotnych gorących dań i przekąsek, a także potraw grillowanych w okresie letnim. Na ogrodzie znajdą Państwo przestronną altanę dla 50 osób, boisko do gry w piłkę oraz plac zabaw. Najmłodsi goście z całą pewnością będą zachwyceni. Serdecznie Państwa zapraszamy do naszego zacisznego Domu Weselnego Zakątek

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek Telefon
Sobota Telefon
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę