Dom Weselny Tarczek
Tarczek 124 27-225 Pawłów
Array bartloseo@protonmail.com

Dom Weselny Tarczek

Adres i dane kontaktowe
Tarczek 124
27-225 Pawłów
Świętokrzyskie
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: http://www.tarczek.pl/
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

Położny w malowniczej okolicy w otoczeniu sadu, drzew i pól Dom Weselny Tarczek, to wyjątkowe miejsce, w którym uda się każde klimatyczne wesele. Z dbałością i pieczałowitością przygotowujemy naszą ofertę, aby zaspokoić wszelkie oczekiwania naszych gości. Słyniemy z doskonałej kuchni oraz profesjonalnej obsługi, która przez cały czas trwania wesela robi wszystko, aby wszyscy goście byli zadowoleni. 

Jeżeli marzycie o bajkowym weselu w niezwykłej okolicy, Dom Weselny Tarczek położony na południe od Sieradowickiego Parku Krajobrazowego jest idealnie stworzony na tą okazję. Zapewnimy Państwu elegancką dekorację sali dla 200 osób, a także komfortowe pokoje noclegowe gdzie będziecie mogli odpocząć gdy po nocy wspaniałych zabaw i tańców zacznie już świtać. Wszelkich informacji na temat oferty oraz wolnych terminów udzielamy pod numerami: 693-227-224 oraz 505-932-148. Serdecznie zapraszamy!

 

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek kontakt tel.
Sobota kontakt tel.
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę