Dom Weselny Pod Złotym Gryfem
Kopice 49-200 Grodków
Array bartloseo@protonmail.com

Dom Weselny Pod Złotym Gryfem

Adres i dane kontaktowe
Kopice
49-200 Grodków
Opolskie
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: http://www.domweselny.kopice.info/
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

Dom Weselny Pod Złotym Gryfem mieści się w cichej i spokojnej miejscowości Kopice. Jeżeli marzą o Państwu o klimatycznym weselu przy wspaniałem polskiej kuchni, jest to odpowiednie miejsce dla Was. Z przyjemnośćią pomożemy Wam zająć się organizacją tej uroczystości i zadbamy o wszystkie istotne aspekty. Ogromną przyjemnością jest dla nas widzieć Wasz uśmiech i zadowolenie w naszym domu weselnym. 

Pod Złotym Gryfem może przyjąć pod swoje skrzydła 200 gości. Zapewnimy Wam komfortowe warunki i dużo miejsca do tańców i szalonych zabaw na perkiecie. Nasz dom weselny położony jest pośród zieleni, co czyni to miejsce bardzo romantycznym i klimatycznym. WIęcej informacji na temat naszego ośrodka znajdziecie na stronie internetowej oraz pod numerem telefonu 602-738-170. Zapraszamy!

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek Kontakt tel.
Sobota Kontakt tel.
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę