Dom Weselny Nestor
Gorzowska 19 66-435 Krzeszyce
Array nestor@domweselny.info.pl

Dom Weselny Nestor

Adres i dane kontaktowe
Gorzowska 19
66-435 Krzeszyce
Lubuskie
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: http://www.domweselny.info.pl/
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

Dom Weselny Nestor znajduje się w Krzeszycach niepodal Gorzowa Wielkopolskiego. To spokojna okolica wprost wymarzona na zorganizowanie niezapomnianej uroczystości weselnej. Naszym głównym celem jest pomoc w organizowaniu całego wesela, tak aby pomóc Państwu zrealizować wizje związane z wymarzoną uroczystością w tym niezwykłym dniu. 

Dysponujemy nowoczesnymi, klimatyzowanymi salami lustrzaną i pałacową, które pomieszczą nawet 200 gości. Dzięki odpowiedniemu zaprojektowaniu i rozkładowi sali, każdy gość ma zapewnioną przestrzeń i komfort, a także możliwość pokazania swoich umiejętności tanecznych na parkiecie. 

Dom Weselny Nestror to takze wspaniała i smaczna kuchnia, która uświetni ten wyjątkowy dzień spędzony z rodziną i przyjaciółmi. Gwarantujemy Państwu fantastyczną zabawę, same pozytywne emocje i niezapomniane wrażenia. Zapraszamy serdecznie!

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 10 - 22
Sobota 10 - 22
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę