Dom Weselny Monika
Chmielów 1, 28-440 Działoszyce
Array bartloseo@protonmail.com

Dom Weselny Monika

Adres i dane kontaktowe
Chmielów 1,
28-440 Działoszyce
Świętokrzyskie
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: http://domweselnymonika.pl/
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

Wesele jest wspaniałą chwilą, w której wraz z rodziną i przyjaciółmi świętujcie najważniejszy moment w swoim życiu. Moment powiedzenia sakramentalnego "tak". Chcemy, byście z tej okazji cieszyli się w Domu Weselnym Monika. Zagwarantujemy Wam wspaniałą, najpiekniejszą dekorację, liczne atrakcje, ciepłą i rodzinną atmosferę, a także przepyszne dania kuchni domowej, które sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających gości. 

Dom Weselny Monika jest położna w malowniczej okolicy. Dysponujemy dużym ogrodem pełnym kwiatów i zieleni. Jest tu również zbiornik wodny z mostkiem na romantyczne spacery. Dla najmłodszych gości przygotowaliśmy plac zabaw pod opięką animatora, który proponuje różne zabawy i gry dostosowane do wieku dzieci. 

Z całą naszą ofertą weselną możecie się zapoznać na naszej stronie internetowej, oraz pod numerem telefonu. Będzie dla nasz zaszczytem, gościć Was w naszym domu weselnym. Serdecznie zapraszamy!

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek Telefonicznie
Sobota Telefonicznie
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę