Dom Weselny Jagienka
Białobrzegi 3 37-114 Białobrzegi
Array bartloseo@protonmail.com

Dom Weselny Jagienka

Adres i dane kontaktowe
Białobrzegi 3
37-114 Białobrzegi
Podkarpackie
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: http://www.domweselnyjagienka.pl/
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

Dom Weselny Jagienka oferuje Państwu wspaniałe i szykowne wesele w przestronnej, klimatyzowanej sali dla ponad 200 gości. Dbamy szczególnie o to, aby odciążyć Państwa od jakichkolwiek obowiązków organizacyjnych. To my zajmiemy się wszystkim, aby Państwa wesele było cudowne i obfitujące we wspaniałą zabawę bez żadnych trosk. 

Przytulny ogródek z altanką i placem zabaw, przestronna sala weselna, wytworna kuchnia, pogodna atmosfera oraz pozytywne nastawienie naszej obsługi. To wszystko czego potrzeba do zorganizowania szykownego i niezapomnianego wesela. 

Więcej szczegółów na temat naszej oferty można znaleźć na stronie internetowej Dom Weselnego Jagienka. Zachęcamy serdecznie do kontaktowania się z nami w celu ustalenia wolnych terminów oraz spotkania organizacyjnego, na którym porozmawiamy o wszelkich Państwa potrzebach i oczekiwaniach.

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 10 - 22
Sobota 10 - 22
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę