Dom Weselny Amorre
Szkolna 26 67-410 Łupice
Array biuro@amorre.com.pl

Dom Weselny Amorre

Adres i dane kontaktowe
Szkolna 26
67-410 Łupice
Lubuskie
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: http://nowe.amorre.com.pl/
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

Dom Weselny Amorre mieści się w Łupicach w bardzo cichej i spokojnej okolicy. Nasz ośrodek jest w stanie zorganizować wesela dla 150 gości. To miejsce posiada swój indywidualny charakter i zapewnia genialny klimat do fantastycznej zabawy weselnej w przyjaznej i radosnej atmosferze. Dom Weselny Amorre jest otoczony dużym ogrodem ze skalniakami, oraz fontanną. Z całą pewnością docenią to goście, którzy od czasu do czasu lubią się przejść na świeżym powietrzu.

Zapewniamy również doskonały catering dostosowany do oczekiwań naszych gości. Para Młoda może liczyć na noc poślubną w luskusowym pokoju. Łącznie dysponujemy 40 miejscami noclegowymi dla gości. Zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której można znaleźć szczegółowe informacje na temat oferty Domu Weselnego Amorre

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 8 - 20
Sobota 8 - 20
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę