Dom przyjęć Hoga
Jasińskiego 2 41-400 Mysłowice
Array bartloseo@protonmail.com

Dom przyjęć Hoga

Adres i dane kontaktowe
Jasińskiego 2
41-400 Mysłowice
Śląskie
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: http://www.restauracje.katowice.pl/
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

Dom Przyjęć Hoga działa na rynku od roku 1988. Przez ten czas zbudował niezwykłę renomę na Śląsku. Jesteśmy jednym z najchętniej wybieranych obiektów weselnych. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby każde wesele organizowane w Hodze było wyjątkowe i niezapomniane dla Pary Młodej oraz ich gości. Zawsze prezenujemy jasną ofertę, w której wymieniamy wszystkie elementy, które zapewnimy w cenie wesela. Słyniemy z doskonałej kuchni, którą skosztowało wiele znamienitych osób z naszego kraju. 

Dysponujemy dwoma salami weselnymi. Jedna jest przeznaczona na duże przyjęcia weselne dla 120 osób. Druga, dla 40 osób, służy bardziej kameralnym spotkanium w gronie rodziny i przyjaciół. Więcej informacji na temat Domu Przyjęć Hoga mogą Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej. Zapraszamy także do owiedzin lokalu, który mieści się w Mysłowicach przy ulicy Jasińskiego 2 i jest otwarty 7 dni w tygodniu od godziny 10 do 20. 

Wideo

 Odtwórz film, wybierając z listy:

  • 1 video - kliknij i zobacz

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 10:00 - 20:00
Sobota 10:00 - 20:00
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę