Dj Wodzirej Piotr Pająk
Krótka 2 95 -082 Chechło
Array bartloseo@protonmail.com

Dj Wodzirej Piotr Pająk

Adres i dane kontaktowe
Krótka 2
95 -082 Chechło
Łódzkie
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: http://wodzirejlodz.pl/
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

Wspaniałe wesele nie może udać się bez doświadczonego wodzireja, który poprowadzi całą imprezę, zadba o znakomitą oprawę muzyczną, a także poprowadzi wszelkie zabawy weselne, konkursy oraz oczepiny. W tym zawodzie liczy się zaraźliwy optymizm, energia oraz pozytywne nastawienie do wszystkich ludzi. Właśnie tymi zasadami kieruje się Wodzirej & Dj Piotr Pająk.

Wesela to jednak szczególne imprezy, na których łączą się ze sobą dwie rodziny. Dlatego Wodzirej zawsze musi dbać o zachowanie smaku i taktu, jednocześnie dbając o to aby wszyscy goście bawili się świetnie. To odpowiedzialna rola, której zawsze potrafi sprostać Wodzirej Piotr Pająk. 

To sprawdzony wybór, który polecają znane światowe marki, które skorzystały z usług firmy. Na stronie internetowej można zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na temat oferty oraz próbką możliwości Wodzireja Piotra Pająka. 

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek Kontakt Telefoniczny
Sobota zamknięte
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę