Dekostyl - Autorskie Studio Aranżacji Kwiatowych
Partyzantów 2A 24 - 100 Puławy
Array dekostylgaleria@gmail.com

Dekostyl - Autorskie Studio Aranżacji Kwiatowych

Adres i dane kontaktowe
Partyzantów 2A
24 - 100 Puławy
Lubelskie
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: http://www.dekostyl.com/
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

Dekostyl to Autorskie Studio Aranżacji Kwiatowych. Nasze salony można znaleźć w Puławach przy ulicy Paryzantów 2A oraz Lubelskiej 2. Z największą miłością do kwiatów dbamy o to, aby spełniły one piękną rolę w dniu Państwa Ślubu. Zajmujemy się dekoracją kościoła, sali weselnej oraz samochodu, który będzie wiózł Parę Młodą. 

Przygotowujemy także przepiękne bukiety ślubne dla Pary Młodej, a także dla świadkowej. Zadbamy także o wszelkie dodatki kwiatowe. Wszystko zostanie przygotowane z największą starannością, tak aby całość tworzyła niepowtarzalną i przepiękną kwiatową harmonię. Do Studia Dekostyl zapraszamy w dni powszednie od 10 do 18, a także w soboty od 10 do 14.

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 10 - 18
Sobota 10 - 14
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę