Dekoracje Ślubne Dekori
Henryka Sucharskiego 4 81-157 Gdynia
Array dekoracje@dekori.pl

Dekoracje Ślubne Dekori

Adres i dane kontaktowe
Henryka Sucharskiego 4
81-157 Gdynia
cała polska
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: http://www.dekori.pl/
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

Nasza firma zajmuje tworzeniem dekoracji ślubnych do Kościoła, wystrojem sali weselnej, dekoracją auta, przygotowaniem wyjątkowego ślubu plenerowego, a także zapewnieniem detali takich jak dekoracje balonowe, a także białe gołębie, które podniosą znaczenie tej wzniosłej chwili jaką jest ślub i wesele.

Dekori dba o to, aby wszystko było zapięte na ostatni guzik. Nasze dekoracje łączą ze sobą elegancję, tradycję, a także nowoczesne trendy ślubne, takie jak chociazby podświetlane balony LED, które są dobrą alternatywą dla lampionów szczęścia.

Zajmiemy się wszystkim, tak aby zaoszczędzić czas przygotowującej się do ślubu parze, która w tym okresie ma i tak wystarczająco dużo formalności do załatwienia. Działamy na terytorium województwa pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, ale jesteśmy otwarci na propozycję z innych regionów kraju. 

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 10 - 22
Sobota 10 - 18
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę