Dodano 2017-08-10 (komentarzy 0)

Dekoracje auta do ślubu

Wróć do listy artykułów

Na początek wybrać należy odpowiednią wiązankę. Będzie ona głównym elementem dekoracyjnym, do którego wybierane będą dodatki. Kolor kwiatów musi być oczywiście dobrany w zgodzie z kolorem lakieru auta. Jednakże, większość aut ślubnych jest w kolorze białym lub czarnym, dzięki czemu dużo łatwiej wybrać stosowne dekoracje. Do wiązanki na masce dobrane zostaną teraz inne elementy, które dopełnią całości i sprawią, że samochód będzie się świetnie prezentował przed kościołem i przed salą weselną.

Dodatków jest mnóstwo. Baloniki, wstążeczki, szarfy, kokardki, dekoracje kwiatowe. Dodatki są najczęściej mocowane przy lusterku i na klamkach. Kolejnym elementem dekoracyjnym, stosowanym przez Młoda Parę jest spersonalizowana tablica rejestracyjna z imionami nowożeńców. Warto pamiętać o jednym, nie ma co przesadzać z dekoracjami. Samochód ślubny ma być ozdobiony, lecz nie ma stanowić wielkiej, blaszanej ozdoby. Drobne notatki z lakierem w świetnym stanie zrobią swoje i samochód z całą pewnością zrobi wrażenie na gościach i zapewni Parze Młodej odpowiednie wejście. 

 

 

Komentarze:

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę