Dodano 2017-10-11 (komentarzy 0)

Ciekawe atrakcje weselne – śpiewamy karaoke!

Wróć do listy artykułów

Ciekawe atrakcje weselne – śpiewamy karaoke!

Dziś rozpoczynamy cykl artkułów związanych z najbardziej ciekawymi i nieszablonowymi pomysłami, które można użyć jako wspaniałą atrakcję weselną. A pomysłów jest naprawdę mnóstwo! Dziś rozpoczynamy o jednego z popularniejszych, z którym mogliście się już spotkać na niektórych weselach. Karaoke to wspaniała rozrywka wybierana chętnie także przez osoby, które wyznają zasadę Jerzego Stuhra: „śpiewać każdy może, trochę lepiej, lub trochę gorzej”.

Bo na weselu liczy się przede wszystkim dobra zabawa i uśmiech gości. A czy może być coś śmieszniejszego niż wygłupy kumpli na scenie, na której próbują poradzić sobie z popularnym przebojem, który nie należy do najłatwiejszych? Na scenie zrodzić nam się mogą również wielkie gwiazdy, które potrafią znakomicie śpiewać, ale z racji swojej wrodzonej nieśmiałości nie wykorzystują talentu. Dobra zabawa i kilka głębszych na pewno sprawi, że nieśmiałość zejdzie na drugi plan, a na scenie objawi nam się wielki talent wokalny.

Czy w każdym domu weselnym zorganizujemy karaoke? W zasadzie tak. Scena jest zapewniona, sprzęt nagłaśniający także. Elementem, o który może być trudniej jest rzutnik. Tyle tylko, że przy wcześniejszym życzeniu ze strony Państwa Młodych, dom weselny na pewno bez większych problemów zorganizuje w tym dniu projektor. A jeśli nie, nie stanowi większego problemu wypożyczenie odpowiedniego sprzętu. Zważając, że scena zazwyczaj jest bardzo oddalona od ściany, przyda się także ekran projekcyjny, który można zawiesić na statywie. To już wszystko, teraz możemy rozpocząć wielki konkurs karaoke.

Zachęćmy gości do występów. Solowych i grupowych. Ponieważ liczy się dobra zabawa. przygotujmy też drobną nagrodę, którą wręczymy zwycięzcy. Przykładowo, może to być najtańszy plastikowy mikrofon zakupiony za kilkanaście złotych polakierowany na złoto jako trofeum najlepszego wykonawcy weselnego karaoke. Atrakcja ta stwarza wspaniałą atmosferę, w której dobrze bawią się zarówno wykonawcy jak i goście przysłuchujący się zmaganion. Choć większość występów jest nacechowany sporą dawką humoru, to od czasu do czasu, na weselu potrafi się objawić osoba, która naprawdę rewelacyjnie śpiewa.

Jako przykład z życia wzięty: Wesele mojego kolegi, na którym zorganizowano karaoke. Na scenę wchodzi niepozorna dziewczyna, która jak widać było z daleka, pomimo genialnej atmosfery czuła się stremowana. Zaśpiewała fantastycznie, tak, że każdy łapał się za głowę, ponieważ nikt nie zdawał sobie sprawy (włączając przyjaciół i rodzinę), że ta dziewczyna dysponuje takim talentem. Los chciał, że na tym weselu grał zespół, w którym występowały dwie wokalistki. Tyle tylko, że jedna była na zastępstwie po odejściu poprzedniej wokalistki. Może się już domyślacie, tak jest, owa dziewczyna dostała propozycję i na stałe dołączyła do zespołu. 

 

Komentarze:

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)