Dodano 2017-10-26 (komentarzy 0)

Ciekawe atrakcje weselne – turniej na konsoli?

Wróć do listy artykułów

O śpiewaniu Karaoke pisaliśmy w poprzednim artykule. Dziś na temat turniejów konsolowych, które mają wielu zwolenników, ale również przeciwników. Czy taka forma zabawy na weselu jest dopuszczalna? Teoretycznie chodzi przecież o to, aby każdy gość mógł się wspaniale bawić. Jeżeli więc znajdzie się grupa osób chcących wziąć udział w takim turnieju, to czemu nie dać im takiej szansy? Rozważmy plusy i minusy łączenia przyjęcia weselnego z grami na konsoli.

Nie ulega wątpliwości, że zorganizowanie takiego turnieju wymaga oddzielnego, dosyć przestronnego pomieszczenia gdzie znajdzie się telewizor oraz konsola. Dodatkowo miejsce dla wszystkich osób, które chcą zmierzyć się w wirtualnych zawodach. To oznacza, że na czas imprezy weselnej, część gości zwyczajnie wyparuje do innego pomieszczenia. Jest to główny argument przeciwko dla wszystkich osób, które uważają, że na przyjęciu weselnym wszyscy powinni bawić się we wspólnym gronie.

Niemniej jednak, wszyscy zdajemy sobie sprawę jak naprawdę wyglądają wesela po kilku godzinach zabawy. Zaczynają się tworzyć grupki, które i tak nieco inaczej biorą udział w przyjęciu. Część osób rozpoczyna ważne debaty przy stole, inni tańczą na parkiecie. Znajdziemy też grupę ogrodową, która na poważne tematy woli rozmawiać przy „dymku” na zewnątrz. Najmłodsi uczestnicy również mają swój świat. Gdzieniegdzie widzimy pary, które zdecydowały się na romantyczny spacer i rozmowy w kontekście swojej przyszłości. W końcu ślub i wesele pobudzają wyobraźnię.

A zatem, czy rzeczywiście oddzielny pokój, w którym można byłoby na chwilę siąść i rozegrać partię w ulubioną grę z dawno niewidzianymi krewnymi to zły pomysł? Cóż, trendy weselne coraz bardziej zrywają z wieloma tradycjami i zmierzają w stronę nowoczesności. Signum temporis. Jeżeli planujemy taką atrakcję wprowadzić na naszym weselu, warto wybrać tylko kilka gier. To ograniczy dyskusje wielu osób, które wolą pograć w coś innego.

Proponujemy: Grę wyścigową, grę piłkarską oraz po standardzie, gry wykorzystujące kontroler ruchu, gdzie trzeba się mocno namęczyć aby wygrać z rywalem. Jedno jest pewne, osoby biorące udział w turnieju konsolowym będą się bawić znakomicie. Pamiętajmy również, że w takim pomieszczeniu będzie przebywać maksymalnie kilka osób. Reszta w oczekiwaniu na swoją kolej wróci na salę by skorzystać z innych uroków przyjęcia weselnego. Według nas, jest to całkiem ciekawy pomysł w przypadku wesel na dużą liczbę gości gdzie dominować będą osoby młode. 

 

Komentarze:

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)