Dodano 2017-10-11 (komentarzy 0)

Ciekawe atrakcje weselne – śpiewamy karaoke!

Wróć do listy artykułów

Ciekawe atrakcje weselne – śpiewamy karaoke!

Dziś rozpoczynamy cykl artkułów związanych z najbardziej ciekawymi i nieszablonowymi pomysłami, które można użyć jako wspaniałą atrakcję weselną. A pomysłów jest naprawdę mnóstwo! Dziś rozpoczynamy o jednego z popularniejszych, z którym mogliście się już spotkać na niektórych weselach. Karaoke to wspaniała rozrywka wybierana chętnie także przez osoby, które wyznają zasadę Jerzego Stuhra: „śpiewać każdy może, trochę lepiej, lub trochę gorzej”.

Bo na weselu liczy się przede wszystkim dobra zabawa i uśmiech gości. A czy może być coś śmieszniejszego niż wygłupy kumpli na scenie, na której próbują poradzić sobie z popularnym przebojem, który nie należy do najłatwiejszych? Na scenie zrodzić nam się mogą również wielkie gwiazdy, które potrafią znakomicie śpiewać, ale z racji swojej wrodzonej nieśmiałości nie wykorzystują talentu. Dobra zabawa i kilka głębszych na pewno sprawi, że nieśmiałość zejdzie na drugi plan, a na scenie objawi nam się wielki talent wokalny.

Czy w każdym domu weselnym zorganizujemy karaoke? W zasadzie tak. Scena jest zapewniona, sprzęt nagłaśniający także. Elementem, o który może być trudniej jest rzutnik. Tyle tylko, że przy wcześniejszym życzeniu ze strony Państwa Młodych, dom weselny na pewno bez większych problemów zorganizuje w tym dniu projektor. A jeśli nie, nie stanowi większego problemu wypożyczenie odpowiedniego sprzętu. Zważając, że scena zazwyczaj jest bardzo oddalona od ściany, przyda się także ekran projekcyjny, który można zawiesić na statywie. To już wszystko, teraz możemy rozpocząć wielki konkurs karaoke.

Zachęćmy gości do występów. Solowych i grupowych. Ponieważ liczy się dobra zabawa. przygotujmy też drobną nagrodę, którą wręczymy zwycięzcy. Przykładowo, może to być najtańszy plastikowy mikrofon zakupiony za kilkanaście złotych polakierowany na złoto jako trofeum najlepszego wykonawcy weselnego karaoke. Atrakcja ta stwarza wspaniałą atmosferę, w której dobrze bawią się zarówno wykonawcy jak i goście przysłuchujący się zmaganion. Choć większość występów jest nacechowany sporą dawką humoru, to od czasu do czasu, na weselu potrafi się objawić osoba, która naprawdę rewelacyjnie śpiewa.

Jako przykład z życia wzięty: Wesele mojego kolegi, na którym zorganizowano karaoke. Na scenę wchodzi niepozorna dziewczyna, która jak widać było z daleka, pomimo genialnej atmosfery czuła się stremowana. Zaśpiewała fantastycznie, tak, że każdy łapał się za głowę, ponieważ nikt nie zdawał sobie sprawy (włączając przyjaciół i rodzinę), że ta dziewczyna dysponuje takim talentem. Los chciał, że na tym weselu grał zespół, w którym występowały dwie wokalistki. Tyle tylko, że jedna była na zastępstwie po odejściu poprzedniej wokalistki. Może się już domyślacie, tak jest, owa dziewczyna dostała propozycję i na stałe dołączyła do zespołu. 

 

Komentarze:

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę