Centrum Ślubne Magia Chwili
Lubelska 19 22-400 Zamośc
Array magiachwili@onet.pl

Centrum Ślubne Magia Chwili

Adres i dane kontaktowe
Lubelska 19
22-400 Zamośc
Lubelskie
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: http://www.magiachwili.com.pl/
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

Cetrum Ślubne Magia Chwili powstało w roku 2010 aby wyczarować dla Państwa przepiękne ozdoby i dekoracje ślubne do kościołów, sal weselnych oraz na auta ślubne. Gwarantujemy absolutnie najwyższą jakość oraz przyjazną atmosferę, tak aby czuli się Państwo swobodnie i mogli przedstawić nam swoje oczekiwania co do naszej pracy. Nasza pracownia florystyczna zadba o to, aby bukiet Panny Młodej był przepiękny i niepowtarzany. Zadbamy także o wszystkie inne dodatki kwiatowe. 

Więcej szczegółów przedstawimy Państwu telefonicznie, a także w naszym Centrum Ślubnym Magia Chwili, mieszczącym się w Zamościu przy ulicy Lubelskiej. Serdecznie zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10 - 17, a także w soboty od 9 do 12. 

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 10 - 17
Sobota 9 - 12
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę