Barmańska Robota - barman na wesele / drinkbar
Całe Województwo Lublin
Array przemek-siebielec@wp.pl

Barmańska Robota - barman na wesele / drinkbar

Adres i dane kontaktowe
Całe Województwo
Lublin
Lubelskie
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: http://www.barmanskarobota.com/
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

Dziś nie wszyscy goście weselny przepadazają za tradycyjnym kształtem uroczystości, na których jedynym alkoholem jest wódka. Coraz więcej par decyduje się zatem na drinkbar, gdzie każdy będzie mógł poprosić o coś wyjątkowego. Dzięki temu, każdy gość będzie się czuł doceniony i z całą pewności pochwali Twój pomysł.

Barmańska Robota to pasja i zarażanie gości pozytywną energię przez naszych pracowników. Każdy drink to oddzielny pokaz wspaniałych umiejętności barmańskich. Dodatkowo, na każdym weselu zorganizujemy pokaz różnych sztuczek i trików barowych. Zrobimy wszystko, abyście od naszego drinkbaru odeszli uśmiechnięci i zadowoleni. 

Zapraszamy na naszą stronę internową, gdzie można znależć więcej informacji, a takze zachęcamy do kontaktu telefonicznego i mailowego, abyśmy mogli odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania.

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 10 - 18
Sobota 10 - 15
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę