Auto dla Was Poznań
Poznań Poznań
Array bartloseo@protonmail.com

Auto dla Was Poznań

Adres i dane kontaktowe
Poznań
Poznań
Wielkopolskie
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: http://autodlawas.pl
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

W ofercie naszej firmy znajdziecie wspaniałe klasyki światowej motoryzacji. Pięknie odresteurowane auta wciąż mają w sobie wspomnienia i ducha ubiegłych lat. To wyjątkowe pojazdy, które fantastycznie sprawdzą się w roli auta dla ślubu.

Dysponujemy modelami takimi jak: Alfa Roadster, Alfa Majestic B, Daimler, Mercedes Adenauer, Mercedes W110, Londyńska Taksówka w kolorze białym, a także policyjny Chevrolet z lat 50. Które auto dla Was jest idealne? 

Więcej informacji na temat oferty firmy Auto dla Was znajdziecie na naszej stronie internetowej. Serdecznie zachęcamy do wybrania jednego z naszych aut, jeżeli marzycie o komforcie i niezwykłym klimacie. Nasze auta świetnie sprawdzą się także na wieczór kawalerski i panieński, przy sesjach zdjęciowych, a także jako pojazd, w którym zabierzesz swoją wybrankę na romantyczne oświadczyny. 

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek Kontakt Tel.
Sobota Kontakt Tel.
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę