Arkadia-Magnolia
Mickiewicza 12 46-100 Namysłów
Array bartloseo@protonmail.com

Arkadia-Magnolia

Adres i dane kontaktowe
Mickiewicza 12
46-100 Namysłów
Opolskie
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: http://lit.pl/arkadia-magnolia-namyslow
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

Dysponujemy dwoma niezależnymi salami weselnymi. Pierwsza z nich, Arkadia, jest przeznaczona do organizacji imprez dla 150 gości. Bogato zdobiona wspaniale komponuje się z różną kolorystyką, której zażyczy sobie nasz klient. Sala Magnolia to ogromna, przestronna sala dla 300 osób. To gwarancja dużej przestrzeni, swobody i wygody dla wszystkich gości, a także szalonych tańćów na dużym parkiecie. 

Nasze sale Arkadia - Magnolia mieszczą sięw Namysłowie przy ulicy Mickiewicza 12. Więcej informacji, a także obszerną galerię zdjęć znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Wszelki zapytania prosimy kierować mailowo lub telegonicznie pod numerami 606-300-181 oraz 602-591-624. Serdecznie zapraszamy do naszego domu weselnego, w którym zapewnimy Państwu doskonałą atmosferę, profesjonalna obsługę oraz smaczną kuchnię. 

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek Telefon
Sobota Telefon
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę