Dodano 2017-09-13 (komentarzy 0)

Angielska pogoda – niektórzy jej oczekują!

Wróć do listy artykułów

Pochmurno, deszczowo i sennie. Nic dziwnego, że taka pogoda nie kojarzy się jako wymarzona aura na piękny ślub i huczne wesele. A jednak, jak się okazuje, niektóre pary wyczekują takiej pogody, choć już po najważniejszym dniu w swoim życiu. A wszystko za sprawą pewnej zalety, której nie da się odmówić angielskiej pogodzie. 

Zachmurzone niebo, niekiedy nieśmiałe promienie słońca połyskujące pośród chmur. Odblaski światła w każdej kropli deszczu. To dla niektórych fotografów wymarzona sceneria, w której są w stanie stworzyć prawdziwe arcydzieła w trakcie poślubnej sesji zdjęciowej. A jednak bardzo rzadko mają ku temu okazje, ponieważ pary zwyczajnie preferują pogodę bardziej odpowiadającą ich aktualnemu nastrojowi – kolorowemu, szczęśliwemu, pogodnemu.

Sesja ślubna w dopisującej aurze skupia się na uchwyceniu piękna krajobrazu otaczającego Parę Młodą. Jednakże, dla fotografów nie jest to wystarczające wyzwanie. Są to ludzie o duszy artysty, którzy zawsze dążą do perfekcji i poprawy swoich umiejętności. A prawdziwym wyzwaniem jest właśnie angielska pogoda, która ma swój urok, ale najpierw trzeba go odpowiednio dostrzec i wyeksponować. Przez odpowiednie ujęcia, dobór obiektywu i filtrów, wybór scenerii. 

Oglądając plenerowe sesje ślubne w takiej właśnie pogodzie trzeba przyznać, że jest to coś niezwykłego. Dlatego też, coraz większa liczba par decyduje się na sesję w takiej właśnie pogodzie. Na nią trzeba jednak poczekać, zwłaszcza latem. Teraz jednakże okazji do podobnych sesji ślubnych nie zabraknie, zbliża się złota, polska jesień, która przeplata słoneczne dni, a także jesienną, dżdżystą aurę.

 

 

 

Komentarze:

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę