Adel Moda - Salon Ślubny Angel
Batorego 3 28-100 Busko Zdrój
Array bartloseo@protonmail.com

Adel Moda - Salon Ślubny Angel

Adres i dane kontaktowe
Batorego 3
28-100 Busko Zdrój
Świętokrzyskie
Zobacz na mapie
Adres strony internetowej: http://adelmoda.pl/
Telefon kontaktowy: Pokaż numer telefonu
Ocena prezentowanej firmy:
0/5
Czytaj opinie

Informacje o firmie

Salon Ślubny Angel zlokalizowany w Busko Zdroju przy ulicy Mickiewicza 6 to jeden z czterech należących do nas salonów. W mieście dysponujemy jeszcze Salonem Anna mieszczącym się przy ulicy Mickiewicza 6 z kolekcją ekskluzywnych sukni ślubnych oraz garniturów, Salonem Gracja na ulicy 3 maja 2, oraz Salonem Ślubnym Anna przy ulicy Krakowskiej 42.

Niezależnie od tego, jaki salon wybierzesz, dysponujemy w nim bogatą kolekcją luksusowych Sukni Ślubnych Adel uszytych z najlepszych materiałów zapewniających odpowiednią wygodę. Pełna kolekcja naszych Sukni jest bardzo bogata i z całą pewnością wybierzmy coś, w czym będziesz przentować się zjawiskowo i olśniewająco. Chętnie powitamy Cię w każdym z naszych salonów, otwartych od 10 do 18 w dni powszednie, a także od 10 do 14 w soboty. Serdecznie zapraszamy! 

Galeria zdjęć

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 10 - 18
Sobota 10 - 14
Określ moją lokalizację
Wyznacz trasę dojazdu

Opinie o firmie

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera!

Schowek (0)
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez operatora serwisu Adrian Grabski ul.Pomorska 82 lok.4 91-409 Łódź i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż modnewesele.com, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę